یوفا سی ال – در یک بازی نفس گیر شاگردان پپ گواردیولا توانستن با دو گل از سد کریستال پلاس گذشتند. او از بازگشت توره به ترکیب خوش حال است.

از بازگشت یحیی توره به ترکیب خوشحال هستم زیرا مطمئن بودم او آدم خوبی است و درباره توانایی های او شکی وجود ندارد.  او می تواند در پست فراوانی بازی کند و من برای او و خانواده اش خیلی خوشحالم. حالا ما یک نفر بیشتر در اختیار داریم که می تواند به ما کمک کند تا به اهداف خود در این فصل دست پیدا کنیم. از عملکرد او در تمرینات راضی هستم. رفتار او حرفه ای است که همین امر موجب میشود با او هم کلام شد.

می دانم که آمدن به خانه کریستال پالاس و برنده شدن در آن چقدر دشوار است. من هنوز در حال سازگاری با این لیگ هستم. بازی ها بسیار حساس هستند . تیم ها به طرق مختلفی بازی می کنند اما از کیفیت بسیاری نیز برخوردارند. در مورد کریستال پالاس هم باید گفت که آن ها خیلی خوب کار کردند. ما دقیقا به آن گونه که می خواستیم بازی نکردیم اما برای بازی کردن در این جا با شرایط کنار آمدیم. ما در لحظات پایانی خیلی خوب دفاع کردیم؛ بهتر از بازی قبل. با این فشردگی ما در لیگ قهرمانان به میدان خواهیم رفت اما این کار بسیار دشواری است و با این حال ما تلاش خودمان را خواهیم کرد.