یوفا سی ال – جوزپه گواردیولا سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی پس از توقف شاگردانش مقابل میدلزبورو در اتحاد از بازی شاگردانش ابراز قدر دانی کرد و مشکل تیم را فقط در ضربات نهایی دانست.

بنا بر گفته روزنامه میرر، پپ گواردیولا در مورد این بازی و البته ۱۵۰ گله شدن آگوئرو صحبت کرده است. وی گفت :

همانطور که مشاهده کردید، تمام توانمان را به کار بردیم تا با پیروزی زمین را ترک کنیم. ما بازی را کنترل کردیم اما در آخرین لحظات بازی گل مساوی را دریافت کردیم. این ناراحت کننده است، ما هر کاری لازم بود انجام دادیم و سعی کردیم پیروز شویم؛ اما فوتبال همین است.
پپ در خصوص خستگی تیم پس از بازی برابر بارسلونا نیز گفت :

نه تصور نمیکنم اینطور باشد. ما فوق العاده بازی را شروع کردیم و در نیمه اول بسیار خوب بودیم. ما باید بازی را با زدن گل های بعدی تمام می کردیم اما نتوانستیم چنین کاری بکنیم و حریف نیز از این فرصت استفاده کرد. ما ۶ یا ۷ موقعیت روی دروازه میدلزبورو ایجاد کردیم اما گل نزدیم. در نیمه دوم به مانند نیمه اول نبودیم اما بد هم بازی نکردیم و از نمایش بچه ها راضی هستم اما برای آنان ناراحتم. در بازی های اخیر موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم اما نتوانسته ایم گل بزنیم. در ۳ بازی آخری خانگی ۶ امتیاز از دست داده ایم اما ما هنوز اینجاییم و باید روبه جلو حرکت کنیم.
به آگوئرو نیز تبریک می گویم. این نقطه آغازی برای یک عصر تازه است و این تعداد گل بسیار زیاد است. من در دوران حرفه ای بازی گری ام تنها ۱۱ گل زدم. پس شما قطعا ارزش کار مهاجم آرژانتینی تیمم را درک می کنید.