یوفا سی ال – کاتالان ها امشب در هفته ششم لالیگا میهمان گیخون بودند و موفق شدند با ارائه یک بازی زیبا حریف نه چندان سر سخت خود را با ۵ گل شکست دهد .

بارسلونا با سیستم همیشگی ۳-۳-۴ و با نفرات زیر وارد میدان شد :

ترشتگن،روبرتو،پیکه،متئو،گومز،بوسکتس،رافینیا،نیمار، سوارز،آلکاسر

گیخون نیز با سیستم ۴۲۳۱ و نفرات زیر :

سولار،لورا،مره،آموربیتا،لیلو،پیکون،کاسس،بورگوی، رودریگز، گومز،کوپ

نیمه اول :

دقیقه ۲۹ : آردا توران با لو رفتن توپ بازیکنان گیخون، پاس بدون معطلی و هوایی خود را از مرکز زمین برای سوارز فرستاد که سوارز بدون مزاحمت با فرار خود در موقعیتی تک به تک با کوئلار، توپ را با دریبل از او روی خط محوطه جریمه عبور داد و دروازه خالی از دروازبان را باز کرد.

در دقیقه ۳۲ روی پاس در عمق زیبای نیمار از پشت محوطه به جناح راست برای سرجی روبرتو، سرجی بلافاصله سانتر کم ارتفاع خود را به پشت محوطه شش قدم فرستاد که ضربه سر شیرجه ای رافینیا به درون دروازه رفت.

نیمه دوم :

دقیقه ۸۱ : روی پاس در عمق نیمار از میانه زمین به جناح راست برای سرجی روبرتو، ارسال زمینی روبرتو توسط پاکو الکاسر به تیر افقی برخورد کرد که نیمار با رساندن خود به درون محوطه جریمه با کنترل توپ بر روی سینه و فریب دروازبان، توپ را به راحتی به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۸۵ : روی پاس دنیس سوارز از پشت محوطه جریمه به جناح راست برای سرجی روبرتو، ارسال زیبای سرجی را آردا توران با ضربه سر از روی خط محوطه شش قدم به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۸۸ : روی همکاری الکاسر و دنیس در پشت محوطه جریمه، پاس در عمق زمینی کوتاه دنیس از پشت قوس برای نیمار، ضربه بدون معطلی نیمار با پاس چپ را از پشت کنج محوطه شش قدم در پی داشت که ضربه ستاره برزیلی بارسلونا به گل تبدیل شد.

در پایان بارسلونا با حساب ۵-۰ حریف خود را در هم کوبید تا موقتا به صدر جدول برود تا منتظر بازی تیم های رئال مادرید و همچنین سویا بماند.