یوفا سی ال – شاگردان مکس الگری در تورین به مصاف پسکارا رفتند که در نهایت با سه گل ماریو مانژوکیج ، سامی خدیرا و هرنانس به پیروزی رسیدند تا همچنان یکه تاز سری آ باشند. این پیروزی روحیه بخش می تواند بانوی پیر را در دیدار حساس برابر سویا در لیگ قهرمانان اروپا کمک کند.

شرح گل ها :

در دقیقه ۳۶ بیانکونری به گل اول رسید. ضربه دقیق خدیرا روی پاس مانژوکیچ دروازه بیتزاری را فرو ریخت و یوونتوس را یک بر صفر پیش انداخت.

گل دوم برای یوونتوس! در دقیقه ۶۳ این بار خدیرا در نقش گل ساز ظاهر شد و ماریو مانژوکیچ گل دوم سیاه و سفید ها را به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۹ گل سوم بیانکونری از راه رسید. پاس ساندرو به هرنانس رسید و این هافبک برزیلی با شوتی دقیق گل سوم را وارد دروازه شاگردان ماسیمو اودو کرد.

مویزه بیوتی کین، مهاجم ۱۶ ساله یوونتوس به جای ماریو مانژوکیچ در دقیقه ۸۴ به میدان آمد. کین نخستین بازیکن متولد قرن ۲۱ است که در سری آ به میدان رفته است.

در پایان یوونتوس با تیمی متشکل از بازیکنان اصلی و ذخیره موفق شد تا پسکارا را ۳-۰ شکست داده و صدر نشینی اش در جدول را تثبیت کند. یوونتوس سه شنبه آزمون مهمی مقابل سویا پیش رو خواهد داشت و این برد می تواند برای آن ها روحیه بخش باشد.

آمار بازی :