یوفا سی ال – در ادامه رقابت های سری آ از هفته دهم امشب یوونتوس در یک بازی کاملا برتر توانست سمپدوریا را در یوونتوس آرنا با ۴ گل شکست دهد تا حکمرانی اش در ایتالیا ادامه دار باشد.

غیبت چند بازیکن اصلی در ترکیب یوونتوس باعث شده تا الگری در دیدار مقابل سمپدوریا از سیستمی جدید استفاده کند و تیم خود را با سیستم ۴‐۳‐۳ راهی میدان کند و همین موضوع سبب شد تا نمایشی متفاوت را از یووه شاهد باشیم و بانوی پیر در یک شب به یادماندنی موفق شد تیم سخت کوش سمپدوریا را با نتیجه ی ۴ – ۱ در هم بکوبد و به صدرنشینی خود ادامه دهد.

ترکیب اصلی:

نتو ― آلوز ― بونوچی ― کیه لینی ― اورا ― پیانیچ ― خدیرا ― مارکیزیو ― کوادرادو ― مانژوکیچ ― ایگوایین.

یوونتوس در نیمه ی اول و با دو ضربه ی سر صاحب ۲ گل شد تا بتواند با آرامش بیشتری بازی را دنبال کند.

ماریو مانژوکیچ و جورجو کیه لینی دو بازیکن یووه بودند که با استفاده از ضربات سر بر روی سانتر های دقیق موفق شدند دروازه ی حریف را باز کنند.

بعد از این دو گل هم یوونتوس مالکیت بازی را در اختیار گرفت و شانس های دیگری برای گلزنی داشت.

در ادامه بازی آرام تری را از سوی دو تیم شاهد بودیم و سمپدوریا سعی در اجرای برنامه های تهاجمی خود داشت اما در مقابل مدافعان یووه نمی توانست کاری از پیش ببرد.

مصدومیت شدید اورا باعث شد تا الگری دست به کار شود و ساندرو بازیکن برزیلی خود را به جای او به میدان بفرستد.

دروازه ی یوونتوس در دقایق اولیه ی نیمه ی دوم باز شد تا کار برای شاگردان الگری در ادامه سخت شود و سمپدوریا در اندیشه ی گل تساوی باشد.

تیم مهمان می توانست خیلی زود بازی را به تساوی بکشاند اما مدافعان یووه مانع از این کار شدند تا یووه همان برتری را حفظ کند.

در ادامه میرالم پیانیچ با استفاده از اشتباه مدافعان و دروازه بان حریف موفق به باز کردن دروازه ی سمپدوریا برای سومین بار شد.

در دقایق پایانی بازی یک بار دیگر نوبت به جورجو کیه لینی رسید تا باز هم با ضربه ی سر موفق به باز کردن دروازه ی حریف شود.

آمار بازی :

متن گزارش از یوونتوس ایران