یوفا سی ال – هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس موسوم به لیگ جزیره نیز به پایان رسید و اکنون می توانیم تحلیلی کوتاه از دیدارهای برگزار شده این هفته داشته باشیم.

بورنموث ۱-۲ ساندرلند

جرمین دفو در سال ۲۰۱۶ موفق شده است تا ۱۱ بار در دیدارهای خارج از خانه تیش گلزنی کند؛ در این زمینه تنها سرخیو آگوئرو (۱۵) از او بهتر کار کرده است.

برنلی ۳-۲ کریستال پالاس

سم ووکس زننده دو گل از سه گل سریع لیگ برتر در فصل جاری بوده است (ثانیه ۷۸ برابر کریستال پالاس و ۹۷ برابر لیورپول). سریع ترین گل این فصل را پدرو رودریگز در ثانیه ۳۰ دیدار برابر منچستریونایتد به ثمر رسانده است.

منچسترسیتی ۱-۱ میدلزبرو

سرخیو آگوئرو برابر ۲۸ تیم از ۳۰ تیمی که در زمان حضورش در منچسترسیتی در لیگ برتر برابر آن ها قرار گرفته است، گلزنی کرده است.

وست هم یونایتد ۱-۱ استوک سیتی

استوک سیتی برابر وست هم یونایتد هفتمین بازی بدون شکستش مقابل این تیم در لیگ برتر را تجربه کرد (۳ برد و چهار تساوی) این طولانی ترین مدتی بوده است که آن ها در سطح نخست فوتبال انگلستان برابر یک تیم شکست ناپذیر بوده اند.

چلسی ۵-۰ اورتون

دیگو کوستا در این فصل بیش از هر بازیکنی در لیگ برتر، در گل های تیمش دست داشته است (۹ گل و سه پاس گل)

آرسنال ۱-۱ تاتنهام

مائوریسیو پوچتینو نخستین مربی تاتنهام است که در ۵ تجربه ابتدایی حضورش در شهرآورد شمال لندن، طعم شکست را نمی چشد. این نخستین باری است که آرسن ونگر در لیگ برتر برای پنج بازی پشت سر هم برابر تاتنهام، از دست یابی به پیروزی عاجز می ماند.

هال سیتی ۲-۱ ساوتهمپتون

روبرت اسنودگراس حالا در ۵۰٪ از ۱۰ گل هال سیتی در این فصل از لیگ برتر دست داشته است (۴ گل و یک پاس گل).

لیورپول ۶-۱ واتفورد

سادیو مانه در پنج بازی خود در آنفیلد، ۵ بار برای لیورپول گلزنی کرده است.

سوانزی سیتی ۱-۳ منچستریونایتد

پس از دو پاس گلی که در دیدار برابر سوانزی سیتی داد، وین رونی حالا همراه فرانک لمپارد و رایان گیگز نامش را در فهرست سه نفره بازیکنانی می بیند که توانسته اند تعداد پاس گل های خود در تاریخ لیگ برتر را سه رقمی کنند.

لسترسیتی ۱-۲ وست برومویچ آلبیون

لسترسیتی برای نخستین بار از سپتامبر ۲۰۱۵ در خانه خودش شکست خورد؛ آن ها در این مدت ۲۰ بازی خانگی را با شکست ناپذیری پشت سر گذاشتند (۱۳ پیروزی و ۷ تساوی).