یوفا سی ال _ در حساس ترین مسابقه این هفته از لیگ جزیره دو تیم تاتنهام و منچسترسیتی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم تاتنهام توانست تیم بدون شکست من سیتی را با دو گل شکست دهد .

در هفته هفتم از رقابت های لیگ جزیره تیم های تاتنهام و منچسترسیتی از ساعت ۱۶:۴۵ یکشنبه به دیدار رفتند که شاگردان مائوریتسیو پوچتینو توانستند با دو گل شاگردان پپ گواردیولا را شکست دهند و اولین شکست این فصل را به سیتی تحمیل کنند.

گزارش بازی در دو نیمه به صورت زیر است :

نیمه اول : تاتنهام در همان ثانیه های نخست بازی توسط بازیکن کره ای خود سونگ هیونگ مین صاحب موقعیت شد که توپ او از کنار دروازه بیرون رفت.

خیلی زود و در دقیقه ۹ تاتنهام به گل رسید و سانتر دنی رز روی دروازه سیتی را الکساندر کولارف مدافع چپ سیتی وارد دروازه خودی کرد تا تاتنهام با یک گل پیش بیفتد.

در دقیقه ۱۹ بازی یک ضربه آزاد پشت محوطه جریمه سیتی برای تاتنهام به دست آمد که ضربه کریستین اریکسن سوئدی با فاصله نه چندان زیادی از کنار دروازه براوو بیرون رفت.

این پایان کار در نیمه اول نبود و شاگردان پوچتینو بار دیگر توانستند دروازه سیتیزن ها را باز کنند.این بار روی یک ضد حمله و هکماری دیدنی لاملا و هیونگ مین و دله الی که طی آن لاملا توپ را به سونگ هیونگ مین واگذار کرد و این بازیکن کره ای در نقش گلساز ظاهر شد و با پاس او به دله الی او با براوو در موقعیت تک به تک قرار گرفت و توانست دروازه سیتی را برای بار دوم باز کند.در ادامه تلاش دو تیم راه به جایی نبرد و بازی در نیمه اول  با دو گل به سود تاتنهام به پایان برسد.

نیمه دوم :

در نیمه دوم هم تاتنهام کار را بهتر آغاز کرد و توانست چندین موقعیت خطرناک ایجاد کند.

در دقیقه ۵۰ روی حرکت سرخیو آگوئرو توپ او به تیر دروازه برخورد کرد.

تیم سیتی موقعیت چندانی در این مسابقه خلق نکرد تا نبود دی بروین بیش از پیش احساس شود.

تیم تاتنهام که بهتر بازی میکرد در دقیقه ۶۵ صاحب ضربه پنالتی شد که این خطا را فرناندینیهو روی اریک لاملا انجام داد و ضربه اریک لاملا را براوو دفع کرد.در ادامه بازی ضربه ایهیناچو را لوریس دفع کرد تا سیتی همچنان در امر گلزنی ناکام بماند.

در ۱۵ دقیقه پایانی چندین فرصت برای دو تیم ایجاد شد که نتیجه خاصی را در بر نداشت و اولین شکست گواردیولا در لیگ برتر رقم خورد.

آمار بازی به شرح زیر است :