یوفا سی ال – طبق گزارش های موندو ، بارسلونا در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه به دنبال تقویت تیم خود است با توجه به مشکلی که بارسا در خط دفاعی دارد و خروج احتمالی الکس ویدال سران باشگاه میخواهند یک مدافع راست جدید را جذب کنند .

بعد از خروج دنی آلوز از باشگاه بارسلونا الکس ویدال و سرجی روبرتو مدافع راست های بارسلونا شدند اما لوئیز انریکه هیچ اعتمادی به الکس ویدال ندارد و در حال حاضر مدافع راست بارسلونا تنها سرجی روبرتو است که در برخی از بازی ها نیز عملکرد خوبی داشته است اما مصدومیت های طولانی روبرتو کادر فنی را مقداری نگران کرده است و گفته میشود در ژانویه به دنبال جذب یک مدافع راست هستند .

استفان لیختاشناینر مدافع راست ۳۲ ساله ی باشگاه یوونتوس از گزینه های اصلی بارسا است برخی گفته اند که او راهی بارسا میشود این مدافع ۱۸۲ سانتی در جناح راست همیشه فعال بوده است و یک مدافع راست خوب و کلاسیک است برخی خروج این مدافع سوئیسی را تایید کرده اند ما باشگاه یوونتوس چنین چیز هایی را رد میکند .

طبق گزارش موندو ، این مدافع حاضر شده است که حقوق خود را تا حد قابل توجه ای کاهش دهد تا بتواند در بارسا بازی کند این منبع اعلام کرده است که لیختاشناینر مدافع راست بعدی باشگاه بارسلونا و است ژانویه بارسا او را جذب خواهد کرد .