یوفا سی ال – زلاتان ابراهیموویچ در صحبت هایی به تمجید از هافبک ارمنی یونایتد پرداخت.

دیلی میرور نشریه چاپ انگلیس : هنریک میخیتاریان هافبک ارمنی منچسترونایتد که در تابستان ۲۰۱۵ از بورسیا دورتموند آلمان به منچستریونایتد پیوست، در این فصل تنها در هفت بازی از رقابت‌های مختلف از جمله یک بازی لیگ برتری برای منچستریونایتد میدان رفته است.

هنریک میخیتاریان در پیروزی ۴ بر صفر پنجشنبه شب شیاطین سرخ برابر فاینورد در مرحله گروهی لیگ اروپا که بازی پنجم یونایتد بود عملکرد خوبی و بسیار تاثیرگذاری داشت و به عنوان بهترین بازیکن زمین هم انتخاب شد.

حال زلاتان در صحبت هایی با روزنامه میرور گفته است :

“می‌دانم که میکی (منظورش هنریک میخیتاریان است) چگونه بازیکنی است چون هر روز من او را در تمرینات یونایتد می‌بینم، بنابراین امیدوارم او به همه نشان دهد که چه توانایی‌هایی دارد و اعتماد به نفس لازم برای تداوم بخشیدن به آن را داشته باشد.”.

او همچنین ادامه داد :

“هنریک مصدوم بود، اما از زمانی که به شرایط بازی پیدا کرده، خیلی سخت تمرین می‌کند و همچنان بازیکنی خیلی حرفه‌ای است، از این‌رو میخیتاریان حالا باید منتظر فرصت‌هایی باشد که به او می رسد.

وقتی فرصتی دست می‌ دهد که بازی کند باید از آن نهایت استفاده را ببرد. البته این بسته به سرمربی تیم دارد که چه کسی باید بازی کند چون اگر اشتباه نکنم ۲۵ بازیکن داریم و در نهایت این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند”.